На Сумщині окупант стирає з лиця землі села: як триває евакуація на прикордонні
![](https://regionews.ua/static/img/3/8/3838b33d6d9183c9d61528dd6614c817_605x320.jpg)
Близько 500 ударів щодня приходиться на Сумську область. Деякі прифронтові села вже зовсім стерті з лиця землі, там не залишилось жодного мешканця
Як пише RegioNews, про це повідомили в поліції Сумської області.
Останнім часом ворог посилив атаки у напрямку Великописарівщини, за десять днів рашисти вщент розтрощили адміністративний центр та інші села громади.
"Здебільшого окупанти наносять удари фугасними 500-кілограмовими бомбами з модулем УМПК, які знищують все на своєму шляху, утворюючи вирви діаметром близько 10 метрів", - розповіли в поліції.
Мешканці, які мали власний транспорт, самостійно покинули громаду, інших евакуюють правоохоронці.
Працівники поліції цілодобово допомагають місцевим жителям у будь-яких питаннях, транспортують маломобільні групи населення, вивозять з-під обстрілів дітей, жінок та літніх людей.
"Суцільні руїни та сльози на очах людей. У декого не залишилось ні дахів, ні стін від домівок, проте вони вдячні Богові, що залишились живими", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 22 березня ворог ударив по середмістю одного з населених пунктів Шосткинського району Сумської області. Внаслідок атаки виникла пожежа у нежитловому приміщенні.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)