UA | RU
20 травня 2020, 09:46

У Рівненській області злочинне угрупування викрала майже 150 осіб

Постраждалих незаконно утримували в "реабілітаційних центрах"
Постраждалих незаконно утримували в "реабілітаційних центрах"
gp.gov.ua

У Рівному викрили діяльність злочинної групи, яка під виглядом громадської організації викрадала людей і незаконно утримувала їх, прикриваючись "реабілітаційними центрами".

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Офіс генпрокурора.

Так, протягом 2016-2020 років зловмисники викрадали людей на території східних і західних областей України, примусово перевозили їх та поміщали в 5 так званих "лікувальних центрів" на території Рівненської області та одного закладу в Тернопільській області.

Викрадені утримувались в даних закладах проти їх волі в умовах ізоляції під виглядом надання медичної та психологічної допомоги від наркотичної, алкогольної та інших видів залежності.

Зловмисники отримували за такі "послуги" від 5 до 12 тисяч гривень на місяць від зацікавлених в "лікуванні" постраждалих людей.

Наголошується, що при спробі втечі, постраждалих поміщали в "карцер", а також завдавали тілесні ушкодження, примусово вводили психотропні та наркотичні речовини.

На даний момент, затримано 14 осіб, в тому числі організатор та активні учасники цієї злочинної групи. Слідство триває.

Читайте також: На Рівненщині поліцейський "кришував" видобуток бурштину

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
На Рівненщині водій BMW на смерть збив велосипедистку: ​​тіло жінки розірвало на частини
31 березня 2026, 02:24
Атака на Полтавщину: загинула людина, серед трьох постраждалих – дитина
31 березня 2026, 01:29
На Одещині двоє чоловіків зірвалися з обриву: один загинув
31 березня 2026, 01:07
На Вінниччині під час пожежі загинуло подружжя
31 березня 2026, 00:48
Росіяни атакували дронами Полтавщину: пошкоджений багатоквартирний будинок, є постраждалий
31 березня 2026, 00:20
Росіяни скинули КАБи на громаду на Сумщині: 13 постраждалих
31 березня 2026, 00:02
Помідори, капуста та інше: в Україні знову подорожчали овочі
30 березня 2026, 23:55
Великдень-2026: скільки українцям доведеться витратити на паску
30 березня 2026, 23:35
Рух Києвом 31 березня буде частково обмежений
30 березня 2026, 23:02
На Запоріжжі лікарка ВЛК торгувала непридатністю за тисячі доларів
30 березня 2026, 22:35