UA | RU
21 вересня 2021, 15:42 56

У Франківську вже щодня розгортають додаткові COVID-ліжка

Фото: Рixabay

В Івано-Франківську щодня розгортають додаткові ліжка для хворих на коронавірусну інфекцію

Про це під час оперативної наради повідомила начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко, пише RegioNews.

"Кожного дня ми розгортаємо додаткові ліжка і відділення, бо кількість пацієнтів з коронавірусною інфекцією зростає", - повідомила Бойко.

За її словами, минулого тижня у Центральній міській лікарні №1 додатково розгорнули 100 COVID-ліжок, ще 170 ліжок, а це два відділення, розгорнули у Центральній міській клінічній лікарні (ЦМКЛ). Наразі в МКЛ №1 з коронавірусом перебувають 40 пацієнтів, у 30-ти з них діагностують пневмонію, у ЦМКЛ – 35 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, з них 6 лікують пневмонію.

Вона наголосила, що хворих з коронавірусною інфекцією в Івано-Франківську госпіталізують до трьох медзакладів: дві комунальні лікарні та в обласну клінічну інфекційну лікарню. Наразі всі їхні пацієнти з коронавірусом не були вакциновані.

Нагадаємо, раніше у МОЗ назвали області, де стрімко зростає кількість нових COVID-випадків. Також повідомлялося, що Львівська область почала розгортати додаткові ліжко-місця в лікарнях через зростання захворюваності на COVID-19.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook