UA | RU
16 січня 2025, 10:55

На Полтавщині селищний голова "погорів" на хабарі в 60 тисяч гривень

фото: Нацполіція

Правоохоронці викрили 41-річного голову однієї з селищних рад Полтавського району, який через посередника вимагав у підрядника хабар за оформлення дозвільних документів на розчищення земельних ділянок від зелених насаджень. Посадовця і його спільника судитимуть

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Полтавській області, передає RegioNews.

Зловмисник організував схему через місцевого підприємця-орендаря, який виступав посередником. За отримання дозволів на роботи він вимагав понад 60 тисяч гривень.

Посадовця та його спільника затримали 13 січня, після передачі грошей поблизу одного із полтавських закладів харчування. Під час обшуків слідчі вилучили отримані від підрядника кошти, мобільні телефони та автомобіль пособника.

Видання "Полтавщина" пише, що йдеться про Валерія Штепку з селища Скороходове. Серед восьми керівників селищних громад лише йому 41 рік.

Суд обрав посадовцю запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у 240 тисяч гривень. Для підприємця визначили заставу у розмірі понад 450 тисяч гривень.

За такі дії фігурантам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, заборона займати певні посади чи вести діяльність до трьох років, а також конфіскація майна. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше суд визнав винним у корупції депутата Полтавської міськради Віктора Булата, однак одразу звільнив від покарання у зв'язку з тим, що сплив строк давності справи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
У мережі показали наслідки російської атаки по багатоповерхівці у Харкові
03 лютого 2026, 16:30
Зеленський затвердив нову структуру Плану оборони України
03 лютого 2026, 16:18
У Львові чоловік оформив кредит на мертву матір
03 лютого 2026, 16:15
У Харкові оголосили надзвичайну ситуацію
03 лютого 2026, 16:03
Українські прикордонники показали, як знищують окупантів на Донеччині
03 лютого 2026, 15:45
Українцям обіцяли і блекаут у Москві, і потужність в Ялті, і незламність
03 лютого 2026, 15:35
Відома синоптикиня розповіла, скільки ще триватимуть сильні морози
03 лютого 2026, 15:09
На Донеччині затримали агента ФСБ, який "втемну" використовував матір для шпигунства за ЗСУ
03 лютого 2026, 14:36
У Києві сильно пошкоджений обʼєкт, що забезпечує тепло у Дарницькому і Дніпровському районах
03 лютого 2026, 14:17
240 тис. за один флакон: Прикарпаття потребує фінансування від держави на дороговартісні ліки для пацієнтів із рідкісним захворюванням
03 лютого 2026, 13:55