UA | RU
02 вересня 2023, 10:16

СБУ вручила підозру Коломойському

Фото: СБУ

Служба безпеки вручила підозру українському бізнесмену Ігорю Коломойському

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на прес-службу СБУ.

Як зазначається, підозра оголошена за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 190 (шахрайство) та ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

"Встановлено, що протягом 2013-2020 років Ігор Коломойський легалізував понад півмільярда грн шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ", - повідомляє Служба безпеки.

У СБУ зазначили, що триває досудове розслідування за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора.

Нагадаємо, у лютому 2023 року СБУ та БЕБ провели обшук вдома у Ігоря Коломойського. Тоді повідомлялося, що розслідування стосується компаній "Укртатнафта" та "Укрнафта", акціонером яких є Коломойський.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників