UA | RU
24 січня 2023, 10:21

Заступник міністра оборони Резнікова подав у відставку

Фото: mil.gov.ua

У вівторок, 24 січня, заступник міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов подав у відставку. Звільнення пов'язане зі скандалом про закупівлю продуктів для ЗСУ

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на сайт міністерства оборони України.

Як йдеться в заяві, Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ. Він подав у відставку, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ внаслідок кампанії звинувачень.

Його прохання вже підтримав голова міністерства Олексій Резніков.

"Попри те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла", - зазначили в міністерстві.

Раніше ЗМІ опублікували розслідування, в якому стверджувалося, що нібито Міністерство оборони України закуповує харчі для ЗСУ за цінами, завищеними у 2-3 рази порівняно з цінами у супермаркетах.

Нагадаємо, 24 січня президент Володимир Зеленський підписав заяву Кирила Тимошенка та вже видав указ про його звільнення з посади заступника голови Офісу президента.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram