UA | RU
08 жовтня 2021, 15:26

Нардепи виділили додаткові 12 млрд грн на субсидії

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада 8 жовтня ухвалила закон, який передбачає виділення до кінця поточного року 12 млрд грн субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

За ухвалення у другому читанні та в цілому законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проектів" (№6052) проголосували 256 депутатів (при необхідному мінімумі у 226 голосів), пише RegioNews з посиланням на трансляцію засідання парламенту.

Відповідний законопроект пропонує внести зміни до видаткової частини бюджету, збільшивши її на 39,4 млрд грн — з 1,345 трлн грн до 1,384 трлн грн. Це стало можливим завдяки прогнозованому перевиконанню плану бюджетних надходжень.

Зокрема, передбачається виділення 15 млрд грн "Укравтодору" на розвиток інфраструктури, 1,5 млрд грн – на "Велике будівництво", 12 млрд грн - на субсидії на оплату послуг житлово-комунального господарства, 3,8 млрд грн - на покриття дефіциту коштів на зарплати військовослужбовцям; 2 млрд грн - на оплату пакета послуг стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19, 1 млрд грн - на покриття боргів із заробітної плати перед шахтарями, 4,09 млрд грн - на Збройні сили України, 2,5 млрд грн на субвенції для соціально-економічного розвитку місцевим бюджетам, 282 млн грн - на виплату компенсацій за житло внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, раніше у Кабміні повідомляли, що планують просити Верховну Раду внести зміни до державного бюджету на 2021 рік. На житлові субсидії потрібно ще 12 млрд гривень до кінця року.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook