UA | RU
22 вересня 2021, 12:36

Арахамія озвучив три можливі причини нападу на Шефіра

Фото: з відкритих джерел

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія вважає, що за замахом на першого помічника президента України Сергія Шефіра може критися "російський слід", або ж це "привіт" від контрабандистів

Як передає RegioNews, про це він сказав у кулуарах Ради, коментуючи напад на Шефіра.

Так, за його словами, перша версія замаху - це "привіт" від контрабандистів і кримінальних авторитетів. Друга версія - російський слід. Третя версія - боротьба з олігархами.

Крім того, Арахамія уточнив деталі нападу на Шефіра: "Коли почали стріляти, водій дав по газах. Засідка була в лісі через дорогу". По машині стріляли з автоматичної зброї.

Арахамія додав, що в половині випадків Шефір їздить сам за кермом. Цього разу він їхав з водієм. Шефір зараз в шоковому стані й вважає, що стріляли саме в нього, а потрапили у водія. Арахамія розглядає версію, що злочинці могли не побачити, хто за кермом.

Він також зазначив, що там, де проїжджав Шефір, має бути багато камер спостереження і правоохоронці зараз вилучають відео.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова також підтвердила замах на першого помічника президента Шефіра. В офіційному повідомленні правоохоронців йдеться, що о 10 ранку біля села Лісники був обстріляний автомобіль Сергія Шефіра. Випустили понад 10 куль. Зараз проводиться спецоперація з упіймання злочинців.

Раніше повідомлялося, що в автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра обстріляли невідомі. В автомобіль потрапило понад 10 куль. В результаті був поранений водій. Наразі водій перебуває у важкому стані.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Буданов спрогнозував дату закінчення війни в Україні
27 грудня 2025, 18:18
РФ знову атакували газову та енергетичну інфраструктуру України
27 грудня 2025, 17:59
Синоптики попереджають про різке погіршення погоди в Україні
27 грудня 2025, 15:32
В Україні знімають командирів відразу двох бригад: названа причина
27 грудня 2025, 15:07
У Києві суттєво зросла кількість постраждалих через російську атаку
27 грудня 2025, 14:34
Співробітники держохорони заважають працювати детективам НАБУ в Раді
27 грудня 2025, 14:05
Росіяни намагаються витіснити українських військових із Купʼянська
27 грудня 2025, 13:53
Зеленський вилетів до США на переговори із Трампом
27 грудня 2025, 13:35
В Україні викрили організовану злочинну групу, до складу якої входили народні депутати
27 грудня 2025, 12:46
У Києві внаслідок атаки РФ пошкоджена будівля одного із міністерств
27 грудня 2025, 12:41