UA | RU
02 липня 2021, 20:04

Ляшко не зміг обрати голову НСЗУ на співбесіді, оголошує новий конкурс на посаду

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко після проведеної в п'ятницю співбесіди з двома фіналістами конкурсу на главу Національної служби здоров'я України (НСЗУ) заявив, що оголосить новий конкурс

Про це Віктор Ляшко повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає RegioNews.

Не зміг з першої спроби визначитися з потенційним керівником Національної служби здоров'я України. Після проведення співбесіди прийняв зважене рішення і вніс пропозицію Кабінету міністрів оголосити повторний конкурс, - написав він.

Ляшко наголосив, що це "непросте рішення, воно було схвалено після спілкування зі своїми колегами, і команда заступників підтримала його одноголосно".

Ляшко подякував фіналістам конкурсу Вадиму Арістову і Тетяні Бойко за участь у конкурсі, але зазначив, що управляти найважливішим провідником зміни моделі фінансування системи охорони здоров'я в Україні "їм було б складно і, на мій погляд, рано".

Перед цим Ляшко сьогодні провів співбесіду з двома фіналістами конкурсу на главу Національної служби здоров'я України (НСЗУ): з в.о. заступника НСЗУ Тетяною Бойко і засновником консалтингової компанії Revival Institute for Future Вадимом Арістовим.

Як повідомлялося, 27 травня у Кабміні оголосили повторний конкурс на голову Нацслужби здоров’я. Саме ця служба розпоряджається коштами для фінансування медичної системи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників