UA | RU
19 лютого 2021, 16:59

Майже 60% українців не хочуть бачити Зеленського президентом вдруге, - опитування

Хотіли б, щоб Зеленський обирався ще раз, трохи більше чверті опитаних
Хотіли б, щоб Зеленський обирався ще раз, трохи більше чверті опитаних
Офіс президента

Понад 57% українців виступають проти того, щоб чинний президент Володимир Зеленський висував свою кандидатуру на другий президентський термін в 2024 році.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інституту соціології та центру "Социс", проведеного 11-16 лютого, передає RegioNews.

Хотіли б, щоб Зеленський обирався ще раз трохи більше чверті опитаних.

8,2% заявили, що до наступних виборів ще багато часу, а 6,7% не змогли відповісти на це питання.

Дослідження проходило з 11 по 16 лютого. Методом телефонних інтерв'ю було опитано 3000 респондентів від 18 років у всіх областях України, крім анексованого Криму та окупованого Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 1,8%.

Раніше повідомлялося, що Зеленський, як і раніше, лідирує серед президентів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню