UA | RU
21 січня 2021, 11:45 74

У Зеленського відреагували на звільнення заступника Уруського

Раніше його спіймали за кермом на підпитку
Раніше його спіймали за кермом на підпитку
Офіс президента

В Офісі президента привітали рішення Кабінету міністрів щодо звільнення Віталія Немілостівого з посади заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості та заявили, надалі має наступити відповідальність за водіння у нетверезому стані та непокору поліції.

Як пише RegioNews, про це йдеться в заяві ОП.

"Звільнення Немілостівого – це лише початок. Обов'язково має наступити й передбачена відповідальність за водіння у нетверезому стані та за непокору поліції. У посадовців не має бути навіть натяку на вседозволеність", - зазначив заступник керівника Офісу глави держави Роман Машовець.

В ОП нагадали, що працівники патрульної поліції зупинили Немілостівого за підозрою у водінні в стані сп'яніння, однак він, за даними ОП, не просто намагався уникнути відповідальності, а й нахабно демонстрував, ніби його статус у виконавчій владі дає йому право на це.

"Жодного виправдання такій поведінці бути не може – людина втратила адекватність і заслуговує на максимально жорстку реакцію", – відзначив Машовець.

В ОП запевнили, що Україна не повернеться до тих часів, коли приналежність до кола чиновників могла використовуватися як захист від закону. Зазначається, що перебування на високій державній посаді покладає на людину особливу, високу відповідальність перед суспільством та керівництвом держави й Кабінет Міністрів відреагував швидко й однозначно.

"Так буде з кожним порушенням встановленого порядку – і особливо корупційного характеру. Усі посадовці країни повинні побачити, що влада не дозволить нікому бути вищим від загальних правил і закону", - додали в ОП.

Раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що патрульні поліцейські зупинили заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого за підозрою у керуванні автомобілем у нетверезому стані.

Чоловік, схожий на Немілостівого, нібито відмовився оформляти протокол, намагався піти з місця інциденту і навіть зчинив бійку з патрульними. Патрульна поліція підтвердила цю інформацію.

21 січня Кабмін звільнив заступника Уруського Немілостівого.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram