UA | RU
24 грудня 2020, 17:41

ЗМІ дізналися деталі підозри, яку збираються пред'явити голові КСУ Тупицкому

Наприкінці жовтня відомство відкрило справу проти Тупицького щодо покупки землі в анексованому Криму
Наприкінці жовтня відомство відкрило справу проти Тупицького щодо покупки землі в анексованому Криму
Фото з відкритих джерел

Підозра голові Конституційного суду України Олександру Тупицькому, яку йому готує Офіс генпрокурора, буде вручена за статтями 384 ("Введення в оману суду") та 386 ("Перешкоджання появі свідка") КК.

Про це передає RegioNews з посиланням на "Страну".

Повідомляється, що днями в програмі "Схеми" від "Радіо Свобода" вийшли записи розмови у 2018 році Тупицького з донецьким підприємцем Дрегером, в яких Тупицький переконував Дрегера не давати проти нього свідчень. На "Радіо Свобода" зараз припускають, що підозра буде вручатися саме по цьому епізоду.

Крім того, за даними "Страни", активізувалося розслідування ще однієї справи, в якій фігурує Тупицький - а саме про незаконне звільнення з посади голови КСУ його колишнього керівника Станіслава Шевчука.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація, що Офіс генерального прокурора планує вручити повістку голові Конституційного суду Олександру Тупицькому з метою виклику для пред'явлення йому підозри.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори