У Зеленського заявили, що точної дати введення локдауну поки немає
Нині вивчаються всі можливі сценарії, прогнози, опрацьовуються можливості медичної системи та економіки
Нині вивчаються всі можливі сценарії, прогнози, опрацьовуються можливості медичної системи та економіки

Фото з відкритих джерел
Можливість локдауну зберігається і за умови сильного зростання кількості хворих, його потрібно буде ввести. Однак поки точної дати нема.
Про це йдеться у повідомленні на Instagram-сторінці прессекретарки президента Володимира Зеленського Юлії Мендель, передає RegioNews.
"Можливість локдауну зберігається. За умови сильного зростання кількості хворих, його потрібно буде ввести. На цьому сходяться не лише урядовці, а й представники місцевої влади. Однак поки точної дати нема", — написала вона у соцмережі.
Мендель зауважила, що нині вивчаються всі можливі сценарії, прогнози, опрацьовуються можливості медичної системи та економіки.
Нагадаємо, раніше стало відомо, коли Кабмін схвалить рішення щодо посилення карантину.
09 січня 2023

У Балаклії показали роботу "Пунктів Незламності"
05 січня 2023

Як встати на облік як внутрішньо переміщена особа?
04 січня 2023

У Балаклії поновила роботу зруйнована окупантами багатопрофільна лікарня

План рф провалився, ворог змінює тактику: у ГУР розповіли про нові цілі загарбників

Останнє богослужіння та новий намісник: як виселяли з Лаври Московський патріархат