UA | RU
28 жовтня 2020, 16:45

У КСУ заявили про довготривалий тиск з боку НАЗК і НАБУ

Судді звернулися до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля
Судді звернулися до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля
Фото з відкритих джерел

Конституційний суд України відчуває тиск з боку антикорупційних органів. Вплинути на роботу суду також намагаються політики.

Як пише RegioNews, про це повідомляється у заяві КСУ.

У своїй заяві судді звертаються до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Суд стверджує, що протягом кількох місяців він перебуває під тиском Національного агентства з протидії корупції (НАЗК), Національного антикорупційного бюро (НАБУ), а також деяких політиків.

"Незаконний вплив виявляється як на окремих суддів, так і на суд в цілому з метою зупинки його роботи, підриву авторитету і втрати суспільної довіри", - сказано в заяві.

Також зазначено, що "попри звинувачення в упередженості і заангажованості, поширення компрометуючої інформації стосовно професійної діяльності суддів та загрози щодо їх кримінального переслідування", суд і далі буде працювати незалежно і в "інтересах українського народу".

Нагадаємо, раніше НКРЕКП звернулась до ДБР щодо тиску нардепів з "Батьківщини".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook