UA | RU
25 жовтня 2020, 17:55

Як плачуть затримані поліцією фальсифікатори виборів у Борщагівській ОТГ (ВІДЕО)

Дівчина хотіла голосувати і фальшувати вибори в Борщагівській ОТГ
Дівчина хотіла голосувати і фальшувати вибори в Борщагівській ОТГ

У Софіївській Борщагівці (Борщагівська ОТГ) на Київщині затримали чергову "політичну туристку", яка приїхала у громаду взяти участь у фальсифікації виборів.

Про це повідомив кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від "Слуги народу" Роман Гах на своїй сторінці у Facebook, розповідає RegioNews.

"Дільниця №321427 - ДНЗ "Совенятко" на Софіївській Борщагівці. Чергову "туристку" без прописки затримали правоохоронці. Вона тепер плаче Хотіла голосувати в садочку і фальшувати вибори в Борщагівській ОТГ, який нещодавно стара влада відкривала під вибори за гроші", - написав Гах.

Кандидат у голови Борщагівської ОТГ також закликав жителів громади прийти на дільниці та проголосувати. "Ось такі люди крадуть ваш голос, поки ви вдома. Закликаю всіх йти на дільниці і голосувати", - написав він.

Нагадаємо, раніше в Борщагівській ОТГ затримали "політичного туриста", який мав за 1000 грн проголосувати на місцевих виборах за партію "Батьківщина" та Олексія Кодебського на виборах голови Борщагівської ОТГ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну