UA | RU
10 жовтня 2020, 17:34 12

"Записували і не раз": Керівник САП припустив, що його прослуховують

Водночас посадовець не знає, чи слухає його НАБУ
Водночас посадовець не знає, чи слухає його НАБУ
Facebook

В.о. глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук заявив, що його прослуховують протягом 5 років.

Про це він повідомив в інтерв’ю "Українським Новинам", передає RegioNews.

"Я вже п’ятий рік працюю з думкою про те, що мене хтось "слухає”. Мені нема чого приховувати. Якщо ти виконуєш свої обов’язки відповідно до чинного законодавства, то нехай "слухають”. Думаю, що прослуховували і не раз, напевно, записували і мають якісь записи, але за 5 років нічого не "наслухався", – сказав Грищук.

Він уточнив, що не знає, чи його слухає НАБУ. Водночас Грищук наголосив, що конфлікту з директором бюро у нього немає, хоч і бувають протиріччя.

Також посадовець додав, що підтримує легалізацію короткоствольної зброї.

"Я – за легалізацію короткоствольної зброї … У АТО у мене був досвід спілкування з людьми, які мають зброю. На мою думку, рівність людей полягає і в рівній можливості мати зброю – це дає можливість спілкуватися на рівних між собою. Якщо буде можливість це законно зробити, то не бачу в цьому нічого поганого", – зазначив в.о. глави САП.

Нагадаємо, 21 серпня голова САП Холодницький написав заяву про відставку. Тоді ж стало відомо, що він покидає роботу в органах прокуратури. Виконуючим обов'язки голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури було призначено Максима Грищука.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews