UA | RU
22 вересня 2020, 18:22 6

Загроза для безвізу із Євросоюзом на сьогодні відсутня - Боррель

Він не відкидає, що на це може вплинути ситуація навколо САП 
Він не відкидає, що на це може вплинути ситуація навколо САП 
Фото: із відкритих джерел

Оскільки на даний час всі необхідні критерії виконуються, загрози призупинення Європейським Союзом безвізового режиму для України немає.

Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії, високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель, передає RegioNews.

Що стосується призупинення безвізового режиму, в ЄС є відповідний механізм, у рамках якого готуються регулярні звіти щодо дотримання всіх вимог. Останній такий звіт датований 20 липня, і відповідно до цього звіту, було підтверджено, що Україна відповідає усім орієнтирам, пов'язаним з безвізовим режимом. До цього дня так і є", - заявив Боррель.

Він додав, що у звіті наголошувалося на важливості подальшої ефективної незалежної роботи антикорупційних органів і уникненні політизації правоохоронних органів.

Крім того, ситуація навколо Спеціалізованої антикорупційної прокуратури може вплинути на це не раніше наступного звіту про дотримання вимог для безвізу.

Нагадаємо, представники Євросоюзу цього тижня відвідають Донбас, сторони обговорили мирне врегулювання війни на сході України.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews