UA | RU
22 вересня 2020, 13:53 7

МЗС не бачить загрози для безвізового режиму з Євросоюзом

У відомстві назвали політичними заяви про скасування безвізу
У відомстві назвали політичними заяви про скасування безвізу
Фото: Facebook

Україна не отримувала від представників Євросоюзу на офіційному рівні повідомлень про перегляд безвізової політики.

Про це заявила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає RegioNews.

Останні шість років ЄС чимало інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні. Київ, в свою чергу, завжди прислуховується до думки міжнародних партнерів. Україна не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію щодо перегляду безвізової політики по відношенню України”, - сказала вона.

За словами Джапарової, заяви, які лунають, "це заяви політичних фігур”. Вона додала, що зараз немає підстав для можливого перегляду безвізового режиу.

Наразі є чітке розуміння та домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Це пакет реформ, над яким ми працюємо щодня, включаючи боротьбу з корупцією та діяльність незалежних антикорупційних органів. Майже всі відомства держави залучені в цей трек", - зазначила Джапарова.

Нагадаємо, раніше Комітет Ради обрав новий склад комісії з відбору САП, також за неї проголосували депутати.

Перенд цим євродепутати застерегли Раду від голосування за кандидатів у комісію з обрання глави САП, назвавши їх "недосвідченими і недоброчесними".

У партії "Європейська солідарність" заявили, що рішення Ради щодо формування конкурсної комісії САП поставило під загрозу безвізовий режим з Євросоюзом.

На думку прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, безвізу з ЄС нічого не загрожує.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews