UA | RU
15 вересня 2020, 10:31

Місцеві вибори: офіційно стартувала реєстрація кандидатів

Подання документів триватиме до 24 вересня включно
Подання документів триватиме до 24 вересня включно
Фото: з відкритих джерел

У вівторок, 15 вересня, Центральна виборча комісія розпочала приймати документи кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів, які хочуть взяти участь у місцевих виборах 25 жовтня.

Як передає Regionews, про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посади сільського, селищного, міського голів розпочинається за 40 днів до дня голосування та закінчується за 30 днів до нього, а саме - з 15 до 24 вересня включно", - йдеться у повідомленні.

Прийняти рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) або про відмову в реєстрації ТВК має не пізніш як на п’ятий день з дня прийняття заяви про реєстрацію та доданих до неї необхідних документів.

Передвиборчу агітацію кандидат (кандидати) може проводити з наступного дня після прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про його реєстрацію.

Зазначається, що агітація дозволена до 23:59 23 жовтня.

Нагадаємо, Кабмін затвердив протиепідемічні заходи під час місцевих виборів, виборці, які перебувають на самоізоляції, зможуть проголосувати.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
На Черкащині внаслідок нічної атаки пошкоджені будинки
23 грудня 2025, 10:43
Фейкові покупці: на Буковині шахраї обчистили карти людей через інтернет-сервіси
23 грудня 2025, 10:30
Росія запустила по Україні понад 600 дронів та десятки ракет – Свириденко
23 грудня 2025, 10:27
280 тисяч споживачів Тернопільщини без електроенергії після нічної атаки РФ
23 грудня 2025, 10:17
Потрійна ДТП на Львівщині: одна з автівок перетворилася на металобрухт
23 грудня 2025, 10:13
На Закарпатті на Свалявському сміттєзвалищі виявили небезпечні медичні відходи
23 грудня 2025, 09:57
Росіяни атакували безпілотниками об’єкт енергетики на Львівщині
23 грудня 2025, 09:48
Атака росіян на Житомирщину: загинула чотирирічна дитина
23 грудня 2025, 09:31
Святошинський район Києва під ударом: четверо постраждалих, серед них підліток
23 грудня 2025, 09:24
На Хмельниччині ​внаслідок ворожої атаки загинула людина
23 грудня 2025, 09:18