UA | RU
06 квітня 2020, 14:58 26

Рекорд: до "антиколомойського" закону внесли 6 тисяч правок і це не кінець

Нардепи, які не підтримують так званий "антиколомойський" закон, подали до розгляду законопроєкту у другому читанні майже шість тисяч правок
Фото: iportal.rada.gov.ua
Нардепи, які не підтримують так званий "антиколомойський" закон, подали до розгляду законопроєкту у другому читанні майже шість тисяч правок

Як передає RegioNews, про це повідомив нардеп від "Голосу", член комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк на своїй сторінці у Facebook 6 квітня.

"Станом на зараз у нас вже біля 6000 правок в банківський закон і судячи по темпу, то фінальна цифра дотягне до 8000-8500 правок. Цей об’єм тексту ще фізично важко звести, то очікувати засідання Комітету раніше середи, напевно, не варто", - написав він.

Водночас нардеп уточнив, що сьогодні, 6 квітня, останній день внесення правок, тому допускає, що його колеги можуть внести до законопроекту 10 тисяч правок.

Як зазначив Железняк в коментары, це виглядає як рекорд.

Нагадаємо, МВФ готовий збільшити розмір допомоги Україні з $5,5 млрд до $8 млрд, якщо Верховна Рада проголосує за законопроєкти про неповернення Приватбанку його колишнім власникам (так званий "антиколомойський" закон) та про ринок землі.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Боговін Віталій
Голова Запорізької обласної державної адміністрації
Атрошенко Владислав
Міський голова Чернігова
Миколаєнко Володимир
Міський голова Херсона
Всі досьє »