UA | RU
21 лютого 2020, 18:39

Суд ухвалив рішення про силову доставку Порошенка на допит в ДБР

"Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід на допит в ДБР Петра Порошенка у якості свідка", - повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань.
"Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід на допит в ДБР Петра Порошенка у якості свідка", - повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань.

Про це пише RegioNews з посиланням на сторінку Ігоря Голованя у Facebook.

Головань назвав ухвалу неправосудною, оскільки таке рішення є компетенцією Шевченківського, а не Печерського суду, тобто було порушено принцип територіальної підсудності.

Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід Петра Порошенка на допит...

Опубліковано Igor Golovan Пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Такий поспіх, вважає адвокат, можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який задокументований на так званих "плівках Труби".

"Це рішення порушує практику Європейського суду і буде оскаржено нами, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя, - написав Ігор Головань.

Нагадаємо, вчора в.о. голови ДБР Ірина Венедиктова заявила, що Порошенка можуть силою доставити на допит до ДБР.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram