UA | RU
10 лютого 2020, 12:00 10

Візит Зеленського у Ватикан: президент запросив Папу Франциска в Україну

У Ватикані під час аудієнції президент України Володимир Зеленський запросив в Україну Папу Римського Франциска
У Ватикані під час аудієнції президент України Володимир Зеленський запросив в Україну Папу Римського Франциска

Як повідомляє RegioNews, про це інформує прес-служба Офісу президента.

Зеленський звернувся до Папи Франциску з проханням допомогти зі звільненням українців, які перебувають на Донбасі, в Криму та Росії. Також вони обговорили гуманітарні ініціативи для допомоги дітям та захисту навколишнього середовища.

"Безмежно вдячний Його Святості за ініціативу "Папа для України", яка допомогла 900 тисячам українців, постраждалих у Донбасі", - сказав Зеленський.

Також він додав, що українські церкви відіграють надзвичайно важливу роль у поширенні правди і розвитку суспільства.

Зеленський повідомив, що Його Святість Папу Франциска дуже чекають в Україні, де він має надзвичайно велику підтримку і довіру.

"Я його запросив в Україну. Я впевнений, що він буде в Україні - не тільки в столиці. Я сказав, що для того, щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на сході, треба їхати на схід", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Володимир Зеленський під час зустрічі з Папою Римським Франциском попросив допомогти зі звільненням українців, які перебувають у полоні на Донбасі, в Криму і в Росії.

Раніше Володимир Зеленський на зустрічі з прем'єром Італії Джузеппе Конте попросив закрити офіси "самопроголошених республік Донбасу", а також підняв питання колишнього нацгвардійця Віталія Марківа.


Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »