UA | RU
09 липня 2024, 21:22

Чоловік, який облаяв ветерана в одеській ветклініці, пояснив свою поведінку

скріншот із відео

Вадим Шевеленко, житель Одеси, який облаяв ветерана та лікаря ветклініки Олексія Притулу, пояснив свою поведінку тим, що був у «нестабільному емоційному стані», та знову попросив вибачення у ветерана

Про це він написав у Facebook, передає RegioNews.

Чоловік запевнив, що під час візиту до клініки хвилювався за свою собаку, однак зазвичай він "спокійна і врівноважена людина і точно великий патріот своєї країни".

Інцидент він назвав "неприємним, конфліктним непорозумінням та збігом обставин", а також запевнив, що жодних упереджень до людей "з обмеженою здатністю" не має.

"Я хочу звернути увагу всіх, що цей інцидент стався зовсім, так би мовити, на побутовому рівні між мною, як відвідувачем клініки та Олексієм, як лікарем-ветеринаром. (…) Я перепрошую в усіх, хто сприйняв це як особисту образу", — додав Шевеленко.

Чоловік також розповів, що перерахував 400 тисяч гривень на рахунки бригади "Азов" та 3 штурмової, однак наголосив, щоб це не сприймали, "так, ніби я відкупився".

Ветеран Олексій Притула, із яким у Шевеленка стався конфлікт, написав, що напередодні бачився з ним. Під час зустрічі той пояснив, що в конфлікті не було контекстів ставлення до ветеранів та людей з інвалідністю.

Ветеран каже, що це його влаштувало, і він приймає вибачення. Він також подякував усім, хто долучився до розголосу ситуації.

Нагадаємо, 3 липня у ветеринарній клініці чоловік облаяв лікаря Олексія Притулу, який є ветераном Збройних сил України, коли він показав протези. Поліція склала щодо чоловіка адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

Згодом стало відомо, що Вадим Шевеленко був позаштатним радником віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної. Після інциденту з ветераном в Одесі його звільнили.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі