UA | RU
17 березня 2024, 09:52

Росіяни вдарили дронами по агропідприємствах в Одеській області

Фото: Facebook

Російські терористичні війська знов здійснили масовану дронову атаку по Одещині. В Одеському районі було пошкоджено два законсервованих агропідприємства. Там спалахнули пожежі

Як пише RegioNews, про це повідомили Сили оборони півдня.

Близько трьох годин тривала напружена бойова робота.

Підрозділи протиповітряної оборони відбивали хвилі "шахедів", що були випущені з тимчасово окупованого Криму, заходили з акваторії Чорного моря та маневрували між житлових будинків і в промислових кварталах Одеси.

"13 безпілотних літальних апаратів типу "Shahed-131/136" збиті в небі Одещини ще 1 на підльоті, в небі Миколаївщини.

На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеському районі пошкоджено два законсервованих агропідприємства. Там спалахнули пожежі, сталося руйнування промислових будівель. Пожежі оперативно ліквідовано. Люди не постраждали", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російська армія здійснила ракетну атаку по Одесі 15 березня близько 11:00. Пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура: житлові будинки, господарчі споруди, автотранспорт.

Станом на ранок 16 березня у медзакладах продовжують лікування 40 людей, постраждалих внаслідок вчорашньої ракетної атаки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
Спека б'є рекорди: у чотирьох містах Житомирщини зафіксували температурні максимуми
01 липня 2026, 12:51
Смертельна ДТП на Львівщині: водій випав із салону, коли легковик перекинувся у кювет
01 липня 2026, 12:20
На трасі Маріуполь – Донецьк зруйновано міст: проїзд закритий
01 липня 2026, 12:11
На Харківщині рятувальники дістали із водойм тіла двох людей
01 липня 2026, 11:55
Мобілізованого батька-одинака у Кривому Розі відпустили оформити відстрочку
01 липня 2026, 11:47
Найскладніша ситуація на Сумщині: через російські обстріли є знеструмлення у 7 областях
01 липня 2026, 11:43
Ігор Смілянський продовжує керувати "Укрпоштою" – офіційна заява
01 липня 2026, 11:28
У лікарнях Запоріжжя перебувають 82 поранених внаслідок ворожих атак, 20 з них – у тяжкому стані
01 липня 2026, 11:25
Незворотний розпад Росії: наслідки будь-якої спроби нормалізації
01 липня 2026, 11:04
7 років ув'язнення: голову громади на Хмельниччині засудили за розтрату 1,9 млн грн
01 липня 2026, 10:58