UA | RU
23 червня 2023, 19:09

Президент провів Ставку: доручив звільнити начальника одеського військкомату

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки головнокомандувача. Дав термінове доручення звільнити з посади начальника одеського військкомату Євгена Борисова, якого підозрюють в продажі "білих квитків"

Про це інформує RegioNews з посиланням на Telegram-канал президента.

Під час засідання було порушено питання:

  • оборонно-наступальних операцій;
  • постачання зброї;
  • контрактів із партнерами;
  • темпи зростання виробництва в українському ОПК.

"Дав термінове доручення Головкому Залужному негайно звільнити з посади, так би мовити, одеського "воєнкома" - начальника місцевого центру комплектування", - написав президент.

Також президент наказав створити комісію під керівництвом першого заступника міністра оборони України генерала Олександра Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК для перевірки усіх військкоматів в країні.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський провів засідання Ради нацбезпеки і оборони України. Основними питаннями стали: доступність бомбосховищ, корупція в судовій системі та євроінтеграція.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом
22 січня 2026
Він більше не працює на цвинтарі. Чи посадять політтехнолога Петрова
Історія із бронювальним працевлаштуванням Володимира Петрова на Національному військовому меморіальному кладовищі може вийти боком не тільки йому самому, а й владі
16 січня 2026
Знову за ґрати? Пригадуємо попередні арешти Тимошенко
Юлія Володимирівна може утретє в житті потрапити за ґрати
У Києві через обстріл сильно пошкоджений обʼєкт, що забезпечує тепло у Дарницькому і Дніпровському районах
03 лютого 2026, 14:17
240 тис. за один флакон: Прикарпаття потребує фінансування від держави на дороговартісні ліки для пацієнтів із рідкісним захворюванням
03 лютого 2026, 13:55
На Донеччині затримали агента ФСБ, який "втемну" використовував матір для шпигунства за ЗСУ
03 лютого 2026, 13:46
На Закарпатті чоловік із ножем накинувся на власного сина
03 лютого 2026, 13:35
На Київщині судитимуть підприємця за нелегальну АЗС
03 лютого 2026, 13:19
Вбив і розчленував: на Харківщині чоловік жорстоко розправився з братом-близнюком, і викинув голову на смітник
03 лютого 2026, 12:55
Розкрадання продуктів на понад 3 млн грн на Київщині: командира в/ч викрили як організатора
03 лютого 2026, 12:45
На Волині судитимуть водія за ДТП, в якій загинула 17-річна дівчина
03 лютого 2026, 12:35
РФ цілеспрямовано хоче залишити українців без тепла в найсильніші морози – Міненерго
03 лютого 2026, 12:21
Через сильні морози Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
03 лютого 2026, 11:57