Росіяни обстріляли портову інфраструктуру Очаківської громади
![](https://regionews.ua/static/img/4/b/4bc5e63_raketa690_8_605x320.jpg)
Внаслідок ворожого артилерійського обстрілу населеного пункту Куцурубської громади Миколаївської області пошкоджено приватний будинок та господарські будівлі
Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає RegioNews.
"19 лютого, о 18:20 внаслідок артилерійського обстрілу населеного пункту Куцурубської громади пошкоджено приватний будинок та господарські будівлі. Мешканці будинку отримали легкі поранення", - йдеться у повідомленні.
Також ввечері, 19 лютого, о 18:27 та 18:43, під артилерійськими ударами була акваторія та портова інфраструктура Очаківської громади. Постраждалих немає.
У м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.
Раніше повідомлялось, що російські окупанти обстріляли Очаківську та Куцурубську громади Миколаївської області. В Миколаєві без атак.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)