UA | RU
13 лютого 2020, 12:20 10

У Миколаївській області підприємство незаконно скидало стічні води у річку

У Миколаївській області у СМТ Арбузинка місцеве підприємство без відповідного дозволу скидало в річку так звані «зворотні води».
У Миколаївській області у СМТ Арбузинка місцеве підприємство без відповідного дозволу скидало в річку так звані «зворотні води».

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на прес-службу Гоэкоинспекции України.

Своїми діями комунальне підприємство завдало державі майже 300 тисяч гривень збитків.

"Держінспекторами ДЕІ у Миколаївській області за результатами перевірки КП "Арбузинського комбінату комунальних послуг" нараховано збитків на суму 299 тисяч 707 грн за скидання зворотніх вод у річку Арбузинка без дозволу на спеціальне водокористування", – йдеться в повідомленні.

Відео із місця рубки

Держінспекторами ДЕІ у Миколаївській області. за результатами перевірки КП "Арбузинський комбінат комунальних послуг" нараховано збитків на суму 299 тис. 707 грн за за скид зворотніх вод у річку Арбузинка без дозволу на спеціальне водокористування. Інспекторами ДЕІ у Вінницькій області виявлено факт незаконної порубки дерев у кількості 57 шт. різних порід та діаметрів в полезахисній лісовій смузі за межами с. Кивачівка Теплицького району Вінницької області на території Краснопільської сільської ради. Розмір завданих державі збитків становить 473 900,65 грн. Матеріали перевірки направлено до Теплицького відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області Відео з місця рубки

Опубліковано Державна екологічна інспекція України Вівторок, 11 лютого 2020 р.


Ігор Палиця
Куратор Волинської області по боротьбі з COVID-19
Андрій Ставніцер
Куратор Одеської області по боротьбі з COVID-19
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Всі досьє »