Керівникам шахти на Львівщині оголосили про підозру у торгівлі людьми
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6123_605x320.jpg)
Правоохоронці викрили керівництво однієї з державних шахт на Львівщині на зловживанні службовим становищем - двоє працівників замість роботи у шахті робили ремонти у будинках керівників шахти
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Львівщини, передає RegioNews.
Як зазначається у повідомленні, двоє працівників однієї з шахт Держпідприємства "Львіввугілля", які числяться на посадах підземних електрослюсарів, отримували заробітну плату, при цьому не перебуваючи на робочих місцях.
"З липня 2023 року керівники шахти дали завдання своїм підлеглим-електрослюсарям ремонтувати дачні будинки, а також побудувати дачний будинок заступнику директора шахти. Разом з тим посадові особи підприємства, за вказівкою керівників, проводили табелювання та нараховували цим працівникам заробітну платню так, ніби вони виконували свої обов’язки в шахті, працюючи в повну робочу зміну", - розповіли у поліції.
Керівництву і посадовцям шахти, причетним до організації схеми, загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України – "Торгівля людьми", а також та ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Депутата Червоноградської районної ради Олександр Клімов повідомив на своїй сторінці у Facebook, що йдеться про шахту "Відродження" державного підприємства "Львіввугілля". За інформацією депутата, 24 квітня в офісі шахти провели обшуки.
"Як стверджує моє джерело в правоохоронних органах, ця злочинна діяльність керівництва шахти "Відродження" триває роками, на чому зловмисники наживають чималі державні кошти в такий тяжкий для шахтарів час", –написав Клімов.
Додамо, шахту "Відродження", яка розташована в селі Межиріччя поблизу Червонограда, з 2011 року її очолює Павло Овчінніков.
Нагадаємо, раніше працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника командира батальйону однієї з військових частин Одеської області, який, за даними слідства, майже рік змушував підлеглих будувати приватний будинок.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)