UA | RU
19 травня 2023, 15:02

16-річний волонтер, який отримав нагороду від Садового, попався на наркоторгівлі

Фото: Головне управління Національної поліції у Львівській області

У Львові 16-річному підлітку суд виніс вирок за наркоторгівлю в місті. Зазначається, що перед цим мер Львова Садовий нагородив хлопця за активну громадянську позицію та волонтерську діяльність

Про це пише RegioNews з посиланням на Lviv.Media.

Залізничний районний суд м. Львова виніс вирок 16-річному учню однієї з львівських шкіл, який робив закладки канабісу у Львові.

За матеріалами справи, на початку січня 2023 року у Telegram школяр придбав канабіс, щоб робити "закладки" у Львові. За одну закладу хлопець повинен був отримувати 90 гривень.

Обвинуваченого помітили правоохоронці. Хлопець поводив підозріло та намагався уникнути зустрічі з поліцейськими.

Під час судового засідання школяр визнав свою провину, розкаявся та просив суворо не карати. Під час обрання міри покарання суд врахував, що хлопець не перебуває на обліку у психіатричному та наркологічному закладах, позитивно характеризується за місцем проживання та отримав подяку за активну громадянську позицію і волонтерську діяльність від міського голови Львова.

Суд визнав хлопця винним у скоєному та призначив покарання у виді пʼяти років позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання і призначив 2 роки випробувального терміну. Також горе-наркоторговець повинен сплатити 8,3 тис. грн на користь держави судових витрат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Львові 85-річний дідусь обікрав школяра під час екскурсії. У підлітка зник верхній одяг зі смартфоном та смарт-годинником

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 травня 2026
Працюють жінки та пенсіонери: як у регіонах переживають посилення мобілізації
В Україні переглядаються підходи до вимог мобілізації. У Раді депутати зареєстрували законопроект який пропонує стягувати оплату із заброньованих. У МОЗ збираються зняти бронь з частини медиків для по...
22 травня 2026
Справа про "порноофіси": коли держава легалізує порноіндустрію
Історія з "порноофісами" потенційно є значно серйознішою за банальні корупційні схеми
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
Ворог атакував Дніпропетровщину: 12 поранених, серед яких діти
28 травня 2026, 19:25
На Львівщині п'яний чоловік з ножем напав на тещу
28 травня 2026, 19:25
На Черкащині 26-річний ділок налагодив "онлайн-продаж" психотропів
28 травня 2026, 18:56
На Дніпропетровщині колишнього мера за хабарі відправили за ґрати
28 травня 2026, 18:55
Смертельна ДТП на Рівненщині: водій без шолому зірвався з мотоцикла
28 травня 2026, 18:45
Десятеро поранених: РФ атакувала Херсонщину артилерією та дронами
28 травня 2026, 18:30
На Сумщині окупанти атакували FPV-дронами цивільне подружжя
28 травня 2026, 18:20
Допомагали "нечистому" бізнесу: чиновників БЕБ піймали на хабарях
28 травня 2026, 18:05
Суд заочно засудив російського "міграційника", який примусово паспортизував мешканців Херсонщини
28 травня 2026, 17:57
Російські БпЛА атакували Слов'янськ: пошкоджено житлові будинки
28 травня 2026, 17:48