UA | RU
17 травня 2023, 12:16

Суд Львова відправив на довічне ув’язнення корегувальника ракетних ударів рф

Фото: Судовий репортер

Залізничний районний суд Львова виніс вирок 47-річному уродженцю рф Владиславу Козєєву, який фотографував військові об’єкти у Львівській області

Як повідомляє RegioNews, про це пише Судовий репортер.

За матеріалами справи, після повномасштабного вторгнення у травні 2022 року Козєєв надсилав представникам РФ дані про розташування військових об’єктів та пересування військовослужбовців ЗСУ, а також координати об’єктів критичної інфраструктури на Львівщині, зокрема, пʼяти мостів. Крім того, на свій телефон він фіксував наслідки ракетних ударів по Львову. Загалом йдеться про 25 епізодів передачі інформації.

Зібрану інформацію Козєєв надсилав у Telegram користувачу, підписаному символом "$". Як встановило слідство, цим псевдонімом користується росіянин Сергій Варін.

Зокрема, 17 травня минулого року Козєєв надіслав зображення з застосунку Google Maps з обведеними на ньому червоним маркером сервісом "Автошанс", лісистою місцевістю, заводом та залізничним мостом. Раніше 18 квітня росіяни обстріляли цю станцію техобслуговування автомобілів, у результаті чого семеро людей загинуло і ще 11 були поранені.

Так, прокурор запропонував призначити Владиславу Козєєву найсуворіше покарання. Сам Козєєв своєї провини не визнав, заявив, що не робив того, про що написано в обвинуваченні. Водночас суд визнав коригувальника винним у державній зраді та призначив йому довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки затримала ще одного коригувальника російських повітряних атак на Миколаїв. Їм виявився студент, який за свої "послуги" брав по 2 тисячі гривень за кожне "завдання".

Раніше стало відомо, що мешканка Краматорська Донецької області передавала окупантам інформацію про розміщення захисників. Також вона наводила російські ракети на лікарні та гуртожитки.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Кілька разів перекинулися у повітрі: на Київщині легковик збив двох підлітків на самокаті
16 травня 2026, 20:45
У двох громадах на Сумщині через атаки безпілотників спалахнули пожежі
16 травня 2026, 19:30
На Дніпропетровщині росіяни вдарили по дитсадку, АЗС та будинках: загинув чоловік, серед поранених є діти
16 травня 2026, 18:50
Сховався від перевірки в багажнику: на Київщині прикордонники викрили незвичного пасажира
16 травня 2026, 18:19
Намагався продати 11-місячного малюка в Іспанію за $25 тисяч: на Закарпатті засудили ексвихователя інтернату
16 травня 2026, 17:32
Потрійна ДТП на Полтавщині: зіткнулися два легковика та вантажівка, є постраждалі
16 травня 2026, 16:57
У Сумах троє юнаків зливали вночі пальне з автівок
16 травня 2026, 16:21
На Прикарпатті 18-річний юнак побив підлітка: хлопця госпіталізували з переломом кісток черепа
16 травня 2026, 15:48
Окупанти обстріляли центр Херсона: є загиблий та поранені
16 травня 2026, 15:19
Росіяни завдали ракетного удару по промисловій інфраструктурі Кривого Рогу
16 травня 2026, 14:53