UA | RU
03 лютого 2023, 21:34

У Львові психологи безкоштовно працюватимуть з дітьми, які втратили рідних на війні

У Центрі "Рідні" психологи безкоштовно працюватимуть з дітьми, які переживають втрату близьких на війні

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, передає RegioNews.

Фахівці центру кажуть, що робота передбачена з підлітками, яким від 14 років, проте не відмовлять у роботі і тим дітям, хто молодший, і за потреби, готові працювати і з дорослими. З групою працюватимуть два профільні психологи.

"Наша директорка — Наталія Фляк (сестра Юля) разом з командою вирішили, що будемо створювати і працювати із групою по втраті, це дуже на часі, адже щодня ми ховаємо наших найкращих воїнів і їхні рідні і близькі проживають невимовний біль", — говорить в.о. завідувача відділення "Служба підтримки сім’ї" центру Олена Прокопенко.

Усі деталі щодо роботи групи та консультацій: 06745543645, відділення "Служба підтримки сім’ї" Центру "Рідні". Адреса: м. Львів, вулиця Зелена 204 б, приміщення 137.

У Центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Рідні" є два відділення: "Термінове влаштування" та "Служба підтримки сім’ї". Створення центру стало можливим завдяки співпраці з Благодійним фондом "Рідні". Фонд безкоштовно передав повністю укомплектоване приміщення з ремонтом та обладнанням для центру "Рідні". Також фонд надавав консультаційну, організаційну та правову підтримку. При центрі діє філія фонду, яка безкоштовно працює з дітьми, проводить навчальні заняття з математики, арт-терапії, англійської мови та музичної терапії.

Нагадаємо, раніше у Львові запустили новий соціально-культурний проект "Місто лікує", в рамках якого військовослужбовців, які лікуються чи проходять реабілітацію у медичних закладах, запрошують на безкоштовні екскурсії містом. Вже відбулася пілотна прогулянка, до якої приєдналися 5 захисників України.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook