UA | RU
09 лютого 2024, 13:15

На Луганщині п'яний окупант розстріляв колег по службі

фото: російські ЗМІ

На території Луганської області, яка тимчасово окупована РФ, п’яний російський військовий відкрив вогонь з автомата по своїх товаришах по службі. В результаті — двоє “200-х”, а ще один — “300-ий”

Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA, передає RegioNews.

Як стало відомо, інцидент стався близько 3 години ночі 7 лютого. Під час спільної пиятики поблизу окупованого села Курячівка Луганської області 48-річний військовослужбовець російської в/ч 36994 Олександр Стеблін розстріляв трьох своїх товаришів.

33-річний Рінат Халілов та 43-річний Павло Ляшенко загинули на місці. Прошитий кулями "бойового побратима” 39-річний Юрій Генералов потрапив до лікарні з вогнепальним пораненням грудної клітки.

Саме з його слів і стало відомо про цей випадок, який призвів до неочікуваних втрат серед особового складу окупаційної армії.

Стрільця, який з невідомих наразі причин скосив автоматною чергою своїх товаришів і полегшив роботу ЗСУ, затримали та передали у руки російської військової поліції.

Нагадаємо, раніше СБУ встановила особи чотирьох рашистів, які під час окупації Київщини забивали цивільних палицями та виводили їх на розстріл.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
50 тисяч студентів старше 25 років було відраховано з університетів та коледжів за результатами перевірок
05 грудня 2025, 16:44
Ізоляція населення: на окупованій території Запорізької області росіяни глушать VPN
05 грудня 2025, 16:25
Зґвалтував неповнолітню та втік у Німеччину: на Київщині судитимуть ґвалтівника
05 грудня 2025, 15:40
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
Гумористу Васі Байдаку відключили електроенергію за борги: як так сталось
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17