У Луганській ОВА назвали дати, коли окупанти почнуть "агітаційні" обходи по будинках
![](https://regionews.ua/static/img/s/c/screenshot_69_29_605x320.jpg)
Побудинковий обхід населення у так званій "лнр" відбудеться із 17 лютого по 7 березня, до неї планують залучити близько 2 тисяч людей
Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує RegioNews.
У зв'язку з проведенням у росії "президентських виборів" на тимчасово окупованій території Луганщини з 17 лютого по 7 березня відбуватиметься побудинковий обхід населення. Окупанти уже почали формувати спеціальні бригади з-поміж членів дільничних виборчих комісій.
"Загалом планується залучити для прихованої агітації близько двох тисяч осіб. Вони дізнаватимуться у виборців, за кого луганчани планують віддавати свої голоси під час березневих перевиборів президента рф", - повідомив Лисогор.
За його словами, з частиною людей проводитимуть додаткові бесіди, їм також видаватимуть агітаційні матеріали, присвячені "єдиному кандидату".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни створюють на окупованих територіях "загони Путіна" із пенсіонерів: вони спілкуватимуться зі ЗМІ та агітуватимуть на виборах.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)