UA | RU
29 листопада 2023, 12:43

На Луганщині окупанти менш активно застосовують авіацію, але посилили артобстріли, — ОВА

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Через негоду росіяни не можуть активно застосовувати бомбардувальники та гелікоптери. Зосередившись на артилерії, вони стали бити більш прицільно по селах

Про це інформує RegioNews з посиланням на Луганську обласну військову адміністрацію.

Так, у Невському протягом минулої доби пролунало 35 вибухів після ворожих обстрілів.

"У цьому селі ще залишаються люди, які поки не погоджуються на евакуацію. За попередньою інформацією, ніхто не постраждав", - розповів голова ОВА Артем Лисогор.

Також противник відкрив вогонь по території Серебрянського ліса.

Крім того, окупанти намагалися просунутися як на Лиманському, так і на Куп’янському напрямках, втім не досягли успіхів. Зазначається, що минулої доби вони атакували здебільшого Донецьку та Харківську області.

Також в Луганській ОВА інформують, що в уряді РФ збираються покласти відповідальність за дефіцит у бюджетах окупованих торік територій на керівників-колаборантів.

Так, зрадників ставлять перед вибором - відмовитися від дотацій із нового року або взяти особисте зобов’язання стосовно зниження розриву між регіональними доходами та витратами.

У разі невиконання цих домовленостей колаборанти не отримають російських грошей, але пізніше. Зазначається, що рівень дотаційності досягає 95%.

Крім того, окупаційна влада отримала наказ на нову хвилю масової депортації українських дітей на територію РФ.

"Окуповані регіони одержали нові рознарядки - упродовж осінньо-зимового періоду необхідно відправити 10 тисяч дітей до Москви на виставку досягнень народного господарства", - йдеться в повідомленні

Наразі з необхідної кількості окупанти зібрали тисячу.

"І після перших відряджень охочих стає ще менше. Власним коштом кожному необхідно дістатися до Ростова. Там чекає поїзд - один на дітей з чотирьох окупованих областей", - повідомляють в Луганській ОВА.

Людей змушують чекати в потягах до повного завантаження десятками годин, утримуючи в важких умовах.

Нагадаємо, 28 листопада українські військові відбили 16 атак противника на Бахмутському напрямку, продовжують проведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку. Підрозділи ракетних військ уразили 9 артилерійських засобів противника.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
В Україні змінились правила бронювання від військової служби: що треба знати
27 червня 2026, 21:00
В Україні з 1 липня змінюються тарифи на воду: скільки треба буде платити
27 червня 2026, 20:30
Росіяни накрили вогнем Дніпропетровщину: загинув чоловік
27 червня 2026, 20:15
На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину: чому його не звільнили від служби
27 червня 2026, 19:55
В Україні мобілізували священника: що вирішив суд
27 червня 2026, 19:30
На Житомирщині військовий вдарив поліцейського біля ТЦК, куди забрали його сина
27 червня 2026, 18:55
Смертельна ДТП у Києві: 18-річний мотоцикліст влетів у пішохода
27 червня 2026, 18:25
На Дніпропетровщині поліцейські під дронами намагалися врятувати смертельно поранену жінку
27 червня 2026, 17:55
Українські військові рознесли російські БК
27 червня 2026, 17:25
На Рівненщині жінка орендувала в аферистів неіснуючий будинок
27 червня 2026, 16:40