UA | RU
30 жовтня 2023, 15:20

Кремль передав окуповану частину Луганщини під контроль Татарстану, – ЦНС

фото: Українська правда

Москва передала агломерацію тимчасово окупованих міст Луганщини – Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного – під повний контроль свого суб’єкта, Республіки Татарстан

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає RegioNews.

Там також зазначили, що делегація з Республіки Татарстан на чолі з її прем’єр-міністром Алєксєєм Єсошиним здійснила незаконний візит на ТОТ Луганської області.

"Особливу увагу вони приділили місту Лисичанськ. А все тому, що Кремль виділив агломерацію Сєвєродонецьк – Лисичанськ – Рубіжне під повний контроль свого суб’єкта – Республіки Татарстан", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що делегація заявляла про реалізацію показових проєктів, які мають демонструвати "відновлення інфраструктури" у регіоні. Крім того, місцеві окупаційні адміністрації виділяють для робітників із Татарстану житло, яке раніше було визнане загарбниками "безгосподарним".

Також, за даними ЦНС, протягом жовтня близько двохсот дітей з Луганщини були вивезені до табору Заречье в Татарстані. Разом із заходами, спрямованими на зміну їх національної самоідентифікації, проводились фіджитал-змагання (поєднання віртуальних ігрових середовищ та реальних фізичних ігор). У Центрі нацспротиву не виключають, що "надалі цих дітей агітуватимуть у підрозділи управління дронами на полі бою".

Нагадаємо, росіяни відправили кілька додаткових маневрених груп на тимчасово окуповані території Донецької області. Ці репресивні формування займуться посиленням фільтрації.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...