UA | RU
16 грудня 2020, 13:41

Кличко розповів, як працюватиме громадський транспорт Києва під час локдауну

Обмеження будуть стосуватимуться тільки кількості пасажирів в транспорті
Обмеження будуть стосуватимуться тільки кількості пасажирів в транспорті
Фото: kyivcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко розповів, що під час локдауну, який уряд планує запровадити з 8 по 24 січня, громадський транспорт столиці працюватиме, але будуть обмеження.

Про це мер розповів під час брифінгу, передає RegioNews.

Громадський транспорт столиці буде працювати. Обмеження в наземному транспорті, в тому числі, в маршрутних таксі, стосуватимуться кількості пасажирів. Їх можна перевозити у кількості місць для сидіння. А також обов’язково одягати маску в громадському транспорті", - повідомив Віталій Кличко.

За його словами, столичний метрополітен, за рішенням уряду, під час локдауну працюватиме в штатному режимі.

Міський голова додав, що щодня на маршрути міста виходить понад 500 автобусів, 328 тролейбусів та 266 трамваїв. Весь комунальний транспорт проходить процедуру дезінфекції.

Він нагадав, що за висновками фахівців, майже 30 відсотків зараження вірусом відбувається саме в громадському транспорті.

Нагадаємо, уряд встановив остаточну дату запровадження локдауну в Україні, посилені карантинні заходи в Україні будуть діяти з 8 до 24 січня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
21 квітня 2026
"Забуті" державою. Як працює соцдопомога біля лінії фронту
Соціальна допомога в Україні багато в чому тримається на людському факторі. Яскравий приклад – робота соціальних робітників. Багато з цих людей, попри низькі зарплати і щоденні ризики обстрілів, продо...
На Сумщині російський дрон атакував цивільне авто: є загибла та поранений
06 травня 2026, 09:46
За гроші обіцяв "броню": СБУ затримала керівника Житомирського ТЦК
06 травня 2026, 09:24
Нічна атака на Херсон: вогнеборці врятували трьох жінок із палаючої багатоповерхівки
06 травня 2026, 09:17
На Донеччині через російські удари загинули шестеро людей, 14 – поранені
06 травня 2026, 08:59
Вистежував жертв на ярмарках: у Києві затримали іноземця, який обкрадав експедиторів
06 травня 2026, 08:42
У квітні Росія втратила понад 35 тисяч військових – міністр оборони
06 травня 2026, 08:33
Нічний обстріл України: РФ випустила понад 100 БпЛА, "Іскандери" та Х-31
06 травня 2026, 08:25
Обстріли на Дніпропетровщині: пошкоджені підприємства, десятки будинків та готель, є жертви
06 травня 2026, 08:12
Бив і катував електрострумом: на Харківщині суд виніс вирок окупанту
06 травня 2026, 08:05
Кількість постраждалих внаслідок удару по Запоріжжю зросла: четверо – у важкому стані
06 травня 2026, 07:57