UA | RU
10 лютого 2020, 13:00 11

"Дію" завантажили вже понад мільйон разів

Додаток державних послуг "Дія" за 4 доби завантажили 1 047 403 рази. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook
Додаток державних послуг "Дія" за 4 доби завантажили 1 047 403 рази. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook

"Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market [топ-безкоштовних]. Випереджаємо Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp. Українська Дія попереду соціальних мереж і месенджерів", - написав Федоров, інформує RegioNews.

За словами міністра, користувачі надіслали 869 964 запити на отримання прав, 463 552 з них задоволені.

Також 869 396 користувачів надіслали запити на отримання техпаспорту і 378 339 його отримали.

Міністр додав, що зараз розробники працюють над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з відображенням документів через погану якість даних в реєстрах.

Він також навів статистику. Так, серед усіх, хто завантажив додаток, 646 141 користувачів Android і 398 160 користувачів iOS.

Нагадаємо, 6 лютого додаток державних послуг онлайн "Дія" став доступним для скачування. У ньому доступні водійське посвідчення та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Міністерство цифрової трансформації найближчим часом має намір запустити в мобільному додатку цифрові поліси для обов'язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВ), цифровий паспорт та електронний студентський квиток.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »