UA | RU
20 вересня 2023, 13:57

У Севастополі прогриміли вибухи: в мережі повідомляють про приліт по військовій частині

фото: t.me/Crimeanwind

ЗМІ повідомляють про приліт по військовій частині під Севастополем і вибухи в районі аеродрому "Бельбек". Окупанти стверджують, що збили безпілотники, які атакували Крим

Про це повідомляють Крим.Реалії та призначений окупантами "глава" Севастополя Михайло Развозжаєв, передає RegioNews.

Як повідомляють Крим.Реалії, Telegram-канали пишуть про гучні звуки, схожі на роботу ППО, у Севастополі. Зокрема, повідомляється про вибухи з боку військового аеродрому "Бельбек". Також є інформація про роботу ППО в районі селища Чорноморське.

Крім того, Telegram-канали публікують фото димової завіси в Південній бухті Севастополя, а також в Інкермані.

"Влада" оголосила про перекриття Кримського мосту.

Призначений окупантами "глава" Севастополя Михайло Развозжаєв пізніше повідомив, що внаслідок роботи ППО у Верхньосадовому і в Качі, за попередніми даними, впали збиті БПЛА.

За його словами, постраждалих немає, сталося "невелике загоряння трави" у Верхньосадовому. Водночас Telegram-канали повідомляють про приліт по російській військовій частині в районі села Верхньосадове.

У Качі, як стверджує Развозжаєв, безпілотник упав на території виноградників, і там теж "горить трава". Усі оперативні служби виїхали на місце.

Димову завісу у районі акваторії Севастопольської бухти він пояснив лише "використанням табельних засобів аерозольного маскування".

Нагадаємо, 13 вересня українські військові вдарили по судноремонтному заводу у Севастополі. Були пошкоджені дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону" та десантний корабель "Мінськ".

Також, як стало відомо, у ніч на 14 вересня військова контррозвідка СБУ та ВМС України провели унікальну спецоперацію біля Євпаторії - "відмінусували" російський комплекс ППО "Тріумф" вартістю 1,2 млрд доларів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ