UA | RU
04 червня 2023, 11:41

Вночі росіяни вдарили ракетами по аеродрому біля Кропивницького

фото: mil.in.ua

Росія в ніч на 4 червня атакувала аеродром поблизу Кропивницького. Туди влучили дві ракети окупантів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

"З шести ракет чотири знищила ППО, а дві, на жаль, влучили на оперативний аеродром поблизу Кропивницького. Про наслідки я зі зрозумілих причин не буду вам говорити", - сказав він.

Також, за словами Ігната, є пошкодження у Сумській області через нічну атаку дронів.

"5 ударних дронів (випустила РФ, - ред.). Це з району аеродрому Сеща з північного напрямку. Атакували вони Сумську область. Там є уражені об'єкти інфраструктури, про це, можливо, більше повідомлять місцеві", - заявив речник.

За даними Сумської ОВА, вночі над регіоном збили один дрон-камікадзе, але й були влучання. У Середино-Будській громаді через нічну атаку дронів пошкоджені будівля агрофірми, приміщення майстерні та два приватні автомобілі.

У Шосткинській громаді пошкоджено територію міського парку, а у Миколаївській - нежитлові приміщення.

Нагадаємо, російські окупанти завдали по Україні чергового удару ракетами та дронами типу "Шахед" вночі 4 червня. Силами та засобами ППО ЗСУ було знищено 4 крилаті ракети та 3 БПЛА противника.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Київщині побили 15-річну дівчинку
05 грудня 2025, 22:30
Сів п'яним за кермо: на Волині водія судили за ДТП, в якому загинув пасажир
05 грудня 2025, 22:10
Убив та закопав на городі: на Житомирщині чоловік жорстоко вбив знайомого
05 грудня 2025, 21:40
Люди не хочуть гинути за Міндіча. Ігнорування причин призведе до ще страшніших наслідків
05 грудня 2025, 21:25
Відключення світла по всій Україні: в Укренерго попередили про обмеження електроенергії на 6 грудня
05 грудня 2025, 21:15
Сирський заявив, що Кремль використовує переговори для захоплення нових територій
05 грудня 2025, 21:14
Бив руками та ногами по голові: на Волині судили чоловіка, який жорстоко вбив пенсіонерку
05 грудня 2025, 20:55
В Україні створять новий центр для наукового забезпечення Сил підтримки ЗСУ
05 грудня 2025, 20:53
Програв у рулетку – напав і пограбував: суд виніс вирок студенту з Дніпра
05 грудня 2025, 20:47
Військова підготовка для деяких студентів стане обов’язковою
05 грудня 2025, 20:42