UA | RU
25 лютого 2020, 12:03

Кропивницький опинився у трійці міст із найдорожчою комуналкою

Друге місце у рейтингу міст із найдорожчими цінами за комунальні послуги посів Кропивницький
Друге місце у рейтингу міст із найдорожчими цінами за комунальні послуги посів Кропивницький
Фото: flickr

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на дослідження Liga.net.

Загалом за комунальні послуги у Кропивницькому умовна родина із трьох чоловік, у яких не встановлені загальний теплолічильник на будинок, лічильники на воду та газ за місяць заплатять 3379 грн. І це - без урахування тарифу на поставку гарячої води та тарифу на утримання будинку.

За цими показниками Кропивницький поступається лише Дніпру, мешканці якого щомісяця за блага цивілізації сплачують зі своїх кишень 3 466 грн. Третє місце посіли Суми - там за 30 днів користування комунальними послугами містяни сплачують 3350 грн.

Найдешевшим для життя виявився Ужгород. Без урахування тарифу на тепло і поставку гарячої води його мешканці сплачують щомісяця за комунальні послуги 854 грн.

Як стало відомо раніше, в Києві тарифи на опалення знизились на 18%, а на гарячу воду - на 16%. Це пов'язано з тим, що ціни на опалення і гарячу воду встановлюються відповідно до актуальної ціни на газ в розрахунковому періоді.
06 грудня 2023
30-річний довгобуд: чому відкриття частини Подільського мосту в Києві не вирішує транспортну проблему
Днями у Києві нарешті відкрилась частина Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Втім, поки цією переправою через Дніпро, що будується вже 30 років, може користуватися лише спецтранспорт та мун...
01 грудня 2023
Цікаві місця Києва: Найглибша станція метро у світі, німецький квартал та своя "Китайська стіна"
Київ прекрасний для відвідин у будь-яку пору року, адже має свій неповторний колорит, який щороку приваблює сотні тисяч туристів з усього світу.
29 листопада 2023
Запуск аеропортів: Чи будуть безпечними польоти цивільної авіації під час війни
Останнім часом офіційні особи в Україні публічно заявляють про можливість відкриття деяких аеропортів та поновлення польотів цивільної авіації
24 листопада 2023
Суди над зрадниками. Хто з відомих колаборантів уже отримав покарання
Останнім днями в Україні завершилося кілька гучних судових процесів над колаборантами. У Харкові довічне ув'язнення отримав місцевий чоловік, що в перші дні вторгнення навів російську ракету на будівл...