UA | RU
04 січня 2025, 10:23

Атака на Київщину 3 січня: у лікарні померла поранена дівчина

фото: ДСНС

Кількість загиблих внаслідок ворожої атаки на Київську область в ніч на 3 січня зросла до двох

Про це повідомив т.в.о. голови Київської ОВА Микола Калашник, передає RegioNews.

"На жаль, молода жінка, яка була поранена внаслідок падіння збитої ворожої цілі під час вчорашньої масованої атаки БпЛА на Київщину, померла. Жінка 2002 року отримала поранення у живіт. Лікарі до останнього майже добу боролися за її життя. Але поранення було дуже тяжке. Співчуваю рідним та близьким загиблої", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ще один постраждалий – чоловік 1953 року народження, який зазнав поранення в спину, перебуває в реанімації.

Ще один постраждалий молодий хлопець, який дістав поранення коліна, перебуває під наглядом лікарів, його життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, у Київській області вночі 3 січня внаслідок падіння уламків ворожих дронів одна людина загинула, пʼятеро постраждали.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей