UA | RU
02 жовтня 2023, 21:42

На Київщині чоловік влаштував стрілянину посеред вулиці

Фото: Facebook

У Броварах між чоловіками стався словесний конфлікт, який згодом переріс в бійку із застосуванням зброї

Про це інформує RegioNews з посиланням на пресслужбу поліції Київщини.

Правоохоронці встановили, що 20-річний дебошир дістав пістолет та почав погрожувати ним. Після чого здійснив два постріли у бік 43-річного громадянина та згодом наніс йому один удар по обличчю.

Завдяки своєчасному повідомленню до поліції, правоохоронці затримали молодика на місці події.

За фактом хуліганства із застосуванням зброї слідчі, за процесуальним керівництвом Броварської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру [ч.4 ст.296 ККУ]. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялось, що у Київській області затримано чоловіка, який вчинив страшний злочин - вбив власну доньку. Напередодні вбивства під час телефонної розмови на ґрунті ревнощів підозрюваний посварився з дружиною, яка перебуває за кордоном. Щоб помститися їй він вирішив вбити дітей – 16-річну доньку та 12-річного сина.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників