UA | RU
24 квітня 2023, 14:14

У ДТЕК оцінили збитки електромереж Київщини від російських окупантів

фото з відкритих джерел

Російські війська під час окупації Київської області лише електоромережам завдали збитків на мільярд гривень

Про це заявив генеральний директор компанії ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда, передає RegioNews.

За його словами, наразі виконано лише перший етап відновлення мереж Київської області після деокупації, метою якого було якнайшвидше повернення енергопостачання всім споживачам.

"Попереду роботи з відновлення надійності електропостачання - це відновлення резервних схем живлення та реконструкція існуючих схем живлення. Приблизно такі роботи коштуватимуть 600-700 млн грн. Енергетики потребують подальшої допомоги міжнародних партнерів, щоб ці роботи виконати", - сказав Шайда, додавши, що на повернення світла мешканцям Київщини було витрачено 300 млн грн із програми, спрямованої на розвиток мереж.

"Щоб продовжити покращувати якість та надійність електропостачання в області, потрібна і подальша міжнародна технічна допомога, і інвестиції", - сказав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що фахівці Харківобленерго повернули електрику у частину села Карасівка у Богодухівському районі Харківщини, що залишалася знеструмленою з початку війни.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
Гумористу Васі Байдаку відключили електроенергію за борги: як так сталось
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17
У чому різниця між Миколаєм Чудотворцем і Санта Клаусом
05 грудня 2025, 13:59
На Полтавщині чоловік підірвав боєприпас біля авто: постраждали дві жінки
05 грудня 2025, 13:45
Росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів у Донецькій області – DeepState
05 грудня 2025, 13:38