UA | RU
02 лютого 2023, 14:30

Виховательці дитбудинку оголосили про підозру за знущання з підопічних

фото: поліція

Офіс генпрокурора вручив підозру виховательці дитбудинку, яка побила двох малолітніх дітей. Жінка показово катувала двох дівчаток, аби залякати інших

Про це інформує пресслужба відомства, передає RegioNews.

За даними слідчих, підозрювана за домовленістю з опікуном виконувала обов’язки вихователя у дитячому будинку. Між жінкою та двома дітьми періодично виникали непорозуміння через недотримання, встановлених нею правил проживання.

"Підозрювана покликала 11-річну дівчинку в одну із кімнат будинку та завдала їй не менше 25 ударів долонею в різні частини тіла. Щоб залякати інших дітей, вона також побила лозиною 9-річну вихованку будинку", — розповіли правоохоронці.

Відомо, що постраждалі дівчатка та ще 17 дітей, які перебували під опікою і проживали у будинку, вилучені. Вони знаходяться у лікарні, їх оглянуть медики.

Наразі горе-виховательку затримано. До суду вже скеровано клопотання про обрання їй запобіжного заходу.

Нагадаємо, напередодні керівник Національної поліції Київської області Андрій Нєбитов розповів про цей інцидент. За даними поліції, такі методи "виховання" у цьому закладі застосовувались регулярно.

Як відомо, за побої та знущання над неповнолітніми вихованцями її можуть засудити до шести років позбавлення волі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей