UA | RU
29 квітня 2020, 17:34

Підпільний цех з розливу антисептика накрили на Київщині: фото

"Сурогатний" антисептик продавали структурам Збройних сил України
"Сурогатний" антисептик продавали структурам Збройних сил України
Фото: ssu.gov.ua

У Київській області накрили незаконне виробництво антисептика. Виготовлення і реалізацію продукту налагодив місцевий підприємець.

Затриманням порушників займалася військова контррозвідка СБУ, передає RegioNews.

Для виробництва антисептика використовували сумнівну сировину. Методи в СБУ назвали кустарними, контроль якості продукції ніхто не проводив. Пыд час обшуків на підприємстві виявили понад 13 тонн суміші етилового спирту, антифризу і гліцерину. При цьому жодних дозвільних документів на сировину не було.

Крім того, силовики вилучили етикетки, пластикові ємності, печатки, антисептичний розчин і 30 тонн паливно-мастильних матеріалів невідомого походження. Усі вилучені продукти відправили на експертизу.

В СБУ повідомили, що продукцію через мережу підставних фірм продавали держпідприємству Міністерства оборони України. Чи були причетні до постачання неякісного антисептика чиновники військового відомства, правоохоронці не уточнили.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів.

Нагадаємо, раніше виробництво альшивого антисептика викрили на Волині.

16 квітня 2024
Зустріч із Папою Римським та повні буси гуманітарки: як італійський благодійник допомагає прифронтовій Харківщині
З початком повномасштабної війни українці не на словах відчули турботу зі сторони європейських друзів. Країни ЄС радо приймали українських жінок з дітьми, а до самої України все частіше почали приїждж...
11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики