UA | RU
20 вересня 2024, 05:03

У Києві викрили підрядника, який "заробив" на ремонті гуртожитку "Київпастрансу" 1,8 млн грн

фото: поліція

Правоохоронці Києва повідомили про підозру директору будівельної компанії, який під час ремонту гуртожитку КП "Київпастранс" безпідставно отримав з бюджету понад 1,8  млн грн

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на поліцію Києва.

У поліції розповіли, що ремонти у гуртожитку здійснювалися влітку 2021 та на початку 2022 років. Посадові особи комунального підприємства та підрядної організації уклали договори, відповідно до яких відбувався капітальний ремонт одного з гуртожитків автобусної станції в Святошинському районі.

Після завершення ремонту директор будівельної компанії склав та підписав акти з недостовірними даними - там було завищено обсяги та вартість робіт по заміні електропроводки, вікон та дверей. Таким чином підрядник безпідставно отримав з бюджету міста понад 600 тис. гривень.

Під час другого ремонту підрядник застосував таку ж схему - він завищив обсяг виконаних робіт по заміні трубопроводів системи опалення, водопроводу та каналізації. Цього разу керівник компанії отримав з бюджету майже 1,2 млн гривень.

За службове підроблення та розтрату бюджетних коштів підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше слідчі завершили розслідування та передали до суду справу щодо підрядника, який відремонтував шкільну вентиляційну систему зі збитками у понад 600 тисяч гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
Експерти прогнозують уповільнення відвантаження української сої
19 грудня 2025, 23:50
Різдвяний кошик в Україні подорожчав: як змінились ціни на продукти
19 грудня 2025, 23:30
Росія завдала удару по портовій інфраструктурі Одещини, є загиблі та поранені
19 грудня 2025, 22:57
Україна змушена буде платити ЄС 3 млрд євро щорічних відсотків за 90 млрд євро допомоги
19 грудня 2025, 22:49
У Дніпрі військовий іздив на авто під діями наркотиків
19 грудня 2025, 22:45
Центр Києва завтра перекриють: названа причина
19 грудня 2025, 22:35
Скільки коштують наші далекобійні дронові атаки по РФ
19 грудня 2025, 22:20
На Волині вантажівка налетіла на велосипедіста та перекинулась
19 грудня 2025, 21:55
Стало відомо, де можуть пройти наступні мирні переговори по Україні
19 грудня 2025, 21:21
Протягом вихідних в Україні буде хмарно, без істотних опадів, але з туманами
19 грудня 2025, 20:59