UA | RU
28 червня 2024, 14:29

У КМДА назвали політичним тиском підозру столичному чиновникові за невивезені шини з блокпостів

фото: КМДА

Правоохоронці повідомили про підозру у службовій недбалості директорові Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександру Возному. В адміністрації вважають це тиском на місцеву владу та її дискредитацією

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської державної адміністрації, передає RegioNews.

Там розповіли, що справа, у якій підозрюють Возного, пов’язана з прибиранням території міста від шин, які кияни звозили для облаштування блокпостів на початку повномасштабного російського вторгнення.

Коли шини перестали бути потрібними, департаменту Возного, який тоді мав назву Управління екології та природних ресурсів, доручили прибрати їх. Виконавця робіт визначили через тендер у системі Prozorro, а самі шини прибрали з майданчиків зберігання, зафіксувавши це на відео.

Як кажуть у департаменті, саме підрядник мав вивезти відпрацьовані шини та утилізувати їх. Водночас правоохоронці висунули претензію департаменту Возного, яке не проконтролювало процес утилізації шин.

"Попри очевидний політичний тиск, Департамент захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА зацікавлений у прозорому та неупередженому розслідуванні й готовий до співпраці з правоохоронними органами", — кажуть у пресслужбі та додають, що сам Возний доводитиме в суді, що звинувачення проти нього безпідставне.

Нагадаємо, 27 червня стало відомо, що посадовця КМДА підозрюють у завданні державі збитків на майже 2,8 млн грн через махінації на вивезенні відходів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
У Коростені загиблий у ДТП юнак став донором для чотирьох людей
08 травня 2026, 18:35
Апеляція підтвердила вирок: ексочільник Нікопольської РДА сяде на 7 років за крадіжку 4,3 млн грн
08 травня 2026, 18:16
У Дніпрі агента РФ засудили до 15 років за диверсію на Укрзалізниці
08 травня 2026, 17:58
На Рівненщині чоловік через ревнощі накинувся на дружину з ножем
08 травня 2026, 17:35
СБУ вивела з ладу ключову установку на одному з найбільших НПЗ Росії
08 травня 2026, 17:21
У Києві запустили потужний дизель-комплекс для критичних об’єктів
08 травня 2026, 16:57
Втратило маму через вогонь: у зоні відчуження ДСНСники врятували лосеня
08 травня 2026, 16:46
У Тернополі загорівся бар колишнього мера
08 травня 2026, 16:35
Трагедія у Харкові: з’явились подробиці загибелі 4-річного хлопчика
08 травня 2026, 15:59
Заманив у закинуту будівлю та бив цеглиною: у Харкові рецидивіст зґвалтував жінку
08 травня 2026, 15:51