UA | RU
05 січня 2024, 16:41

Заступник голови ФПУ за 150 тисяч доларів намагався вийти з-під варти, – ДБР

фото: antikor

Заступнику голови Федерації профспілок Володимиру Саєнку, який за 150 тисяч доларів намагався вийти з-під варти, повідомили про підозру

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора, передає RegioNews.

"За даними слідства, заступник голови Федерації профспілок України, який є підозрюваним у іншому кримінальному провадженні й перебуває під вартою, вирішив підкупити колегію суддів Київського апеляційного суду для ухвалення ними рішення про зміну йому запобіжного заходу на більш м’який”, – йдеться у повідомленні.

Для цього підозрюваний через довірену особу намагався передати суддям 150 тисяч доларів за скасування ними ухвали про продовження строку тримання під вартою та зміну йому запобіжного заходу на нічний домашній арешт з електронним засобом контролю.

Саєнка підозрюють у незаконному відчуженні майна на понад 138 мільйонів гривень, наразі він утримується під вартою на підставі ухвали суду у слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, раніше працівники Державного бюро розслідувань затримали львівського бізнесмена, одного з найбільших постачальників Міністерства оборони, який пропонував 500 тисяч доларів одному із керівників Головного слідчого управління ДБР.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
У Рівному тестують "розумні" лавки, які ображають тих, хто смітить
01 квітня 2026, 12:18
На Херсонщині судитимуть посадовців за закупівлю дров для армії за завищеними цінами
01 квітня 2026, 12:07
Доходи та майно ексмера Луцька: що задекларував Поліщук за 2025 рік
01 квітня 2026, 11:55
Вивезли до лісу: на Волині двоє молодиків викрали 17-річну дівчину
01 квітня 2026, 11:46
На Запоріжжі аферист вкрав у військового третину мільйона гривень
01 квітня 2026, 11:30
СБУ запобігла теракту в Одесі: агентка РФ намагалася підірвати обладнання для теплопостачання
01 квітня 2026, 11:19
У Черкасах жінку підозрюють у створенні порнографії за участю дітей
01 квітня 2026, 10:59
У Львові внаслідок ДТП постраждали пʼятеро людей
01 квітня 2026, 10:54
Резерв+ не працює через технічний збій
01 квітня 2026, 10:51
На Львівщині 33-річний онук убив бабусю та дідуся і намагався покінчити з життям
01 квітня 2026, 10:40