UA | RU
27 березня 2023, 14:22

Поліція Києва затримала чоловіка, який влаштував феєрверк на Борщагівці

Фото: kyiv.npu.gov.ua

У Києві правоохоронці затримали чоловіка, який запустив у дворі багатоповерхівки на Борщагівці салют. Слідчі повідомили йому про підозру, фігуранту загрожує до 5 років в'язниці

Про це інформує RegioNews з посиланням на пресслужбу поліції Києва.

"До правоохоронців надійшла інформація про те, що невідомий запустив салют у Святошинському районі столиці. Відео із феєрверками опублікували у багатьох телеграм-каналах", - розповіли в поліції.

Як встановили слідчі, запускали у дворі будинку на вулиці Олександра Махова, а з місця події правоохоронці вилучили використану піротехніку на 36 пострілів.

Порушника встановили та затримали у порядку ст. 208 КПК України. Ним виявився раніше судимий за незаконне зберігання наркотиків 28-річний уродженець Київської області.

Як пояснив чоловік, він приїхав до друга на день народження та "таким способом вирішив його привітати".

Правоохоронці провели обшуки у квартирі фігуранта, де вилучили рештки упаковки від феєрверка, запальнички та одяг, у якому чоловік був одягнений під час вчинення правопорушення.

За даним фактом вже розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 ККУ - хуліганство, чоловіку вже оголосили підозру, фігуранту загрожує обмеження волі на строк до п'яти років.

Раніше повідомлялось, що у Подільському районі Києва 22 березня у руках 29-річного чоловіка здетонувала граната, внаслідок чого він загинув на місці. На провулку Квітневому було чутно вибух та знайдено тіло невідомого чоловіка із тілесними ушкодженнями.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
15 липня 2026
"Самопоміч" замість "Свободи": як змінюється влада на Тернопільщині
У Тернопільській області починає формуватися влада із "Самопомочі", яка змінює "Свободу"
13 липня 2026
"Я така сама людина!": з якими труднощами тяжкопоранені ветерани стикаються в мирному житті
Відсутність уваги з боку органів влади, недостатня пенсія та нерозуміння з боку громадськості. Ветерани, які отримали інвалідність на фронті, розповіли про особливості їх адаптації до цивільного життя
09 липня 2026
Бунт проти ТЦК у Львові. Чим загрожують Україні подібні протести
Радикалізація українського суспільства і, у відповідь, силових структур може призвести до того, що демократичну Україну знищить не Кремль, а самі українці, як прості громадяни, так і обрана ними влада
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
12 поранених за добу: ворог масовано атакував Херсонщину дронами та артилерією
15 липня 2026, 18:59
Рятувальники провели складне розмінування дахів у Вишневому
15 липня 2026, 18:45
Російський авіаудар по Запоріжжю: є загиблий, багатоповерхівка зазнала значних пошкоджень
15 липня 2026, 18:30
"Боргова" бійка на Рівненщині: молоток проти ножа закінчився кримінальною справою
15 липня 2026, 17:59
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських
15 липня 2026, 17:56
В Україні за 20 тисяч продавали інвалідність для ухилянтів
15 липня 2026, 17:55
Чекав на окупацію і працював на ворога: на Донеччині засуджено чергового агента РФ
15 липня 2026, 17:48
Ворог атакував авто енергетиків на Харківщині: троє фахівців отримали поранення
15 липня 2026, 17:31
У Дніпрі військові ТЦК вимагали гроші з чоловіків
15 липня 2026, 17:15
Сексуальне насильство над дитиною у Кривому Розі: зловмисника відправили до СІЗО
15 липня 2026, 16:59