UA | RU
21 вересня 2022, 17:22

"Він хоче втопити Україну в крові своїх солдатів": Зеленський відповів на план путіна про мобілізацію

Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що рішення про часткову мобілізацію вказує на проблему Росії з військовими кадрами

Про це в інтерв'ю Bild заявив президент Володимир Зеленський, передає RegioNews.

За словами президента, мобілізація показує, що РФ має проблеми з офіцерами та іншими військовими кадрами.

"Ми вже знаємо, що вони мобілізували кадетів, хлопців, які не вміли воювати. Ці курсанти загинули. Вони навіть не могли закінчити своєї освіти. Всі ці люди не можуть боротися. Вони приходять до нас і вмирають", - додав він.

Зеленський вважає, що Путіну потрібна багатомільйонна армія, щоб досягти перемог фронті. Оскільки російські війська зазнають втрат та втікають з поля бою.

"Він (Путін) бачить, що його підрозділи просто тікають. Йому потрібна мільйонна армія, щоб прийти до нас. Тому, що він бачить, що значна частина тих, хто до нас приходить, просто тікає. Він хоче втопити Україну в крові, але і в крові власних солдатів", - сказав Зеленський.

Також Зеленський не відкидає повністю ризик застосування ядерної зброї з боку РФ, заявивши, що в таку ймовірність він не вірить.

"Я не вірю, що він застосує цю зброю. Я не думаю, що світ дозволить йому використовувати цю зброю", — заявив Зеленський.

При цьому він закликав не йти на компроміси із Путіним. Зеленський також заявив, що не дивився виступ Путіна.

"У мене є вся інформація, яка мені потрібна. У цій промові не було нічого нового для мене", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вранці 21 вересня у зверненні до росіян заявив про часткову мобілізацію громадян країни. За словами Путіна, призову підлягатимуть тільки громадяни, які перебувають у запасі, вони проходитимуть додаткову підготовку з урахуванням війни в Україні. Згідно з указом, мобілізація починається вже 21 вересня.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook